קבוצת כנען. הניסיון שלנו זה הביטחון שלכם.

התחדשות עירונית היא תכנית שימור ופיתוח לערים וישובים המתקיימת בעידודה של ממשלת ישראל. התוכנית להתחדשות עירונית, מבוצעת לרוב באזורים בהם ישנם מבנים מוזנחים ותשתיות ישנות. תהליך חיוני זה, מאפשר חידוש ושיקום מבנה בודד או אף מספר בניינים הנמצאים בסמיכות אחד לשני ולעיתים גם שכונות שלמות.

במסלול פינוי בינוי, היזם הורס לחלוטין את הבניין הקיים ובונה במקומו בניין גבוה יותר ובעל מספר דירות גדול יותר, בהתאם להיתר הבנייה. בעלי הדירות הוותיקים מקבלים דירות חדשות ואת שאר הדירות בבניין היזם מוכר לדיירים חדשים. במסגרת התהליך נחתם הסכם בין בעלי הדירות בבניין לבין החברה היזמית. בהסכם מובטחת לדיירים דירה חדשה בשטח גדול יותר מדירתם הנוכחית, חנייה, ממ"ד,מחסן, שכירות לתקופת הבנייה , ערבויות שונות ועוד.

למה כנען?

קבוצת כנען היא מהחברות המובילות את תחום הפינוי בינוי במדינת ישראל מזה עשור.ניסיון קריטי זה הוא שמבטיח לדיירים ביצוע מושלם בראש שקט, תוך שימוש באנשי המקצוע הטובים והמקצועיים ביותר בענף הבנייה.

השילוב של הנסיון, מקצועיות, וידע ומידע רב שנצבר בחברה בתוספת לחוסן פיננסי וסבלנות רבה מעמידית את קבוצת כנען בחוד החנית של החברות היזמיות בתחום ההתחדשות העירונית במדינת ישראל.

new-era

פרויקטים נבחרים

Smart towers – רמת גן

sm@rt towers - פרויקט יחיד במינו הממוקם באחת השכונות המבוקשות ברמת גן

רמת גן, נווה יהושע

מתחם פינוי בינוי בשותפות עם חברת משהב

קרית אונו, לוי אשכול

מתחם פינוי בינוי לוי אשכול דרום - קריית אונו

נס ציונה, מתחם השוק

פינוי בינוי מתחם השוק, נס ציונה

גבעת שמואל, ״מתחם גיורא״

מתחם פינוי בינוי שכונת גיורא - גבעת שמואל

נתניה, מתחם "גשש”

מתחם פינוי בינוי - גורדון, ששת הימים ושמואל הנציב בנתניה

הרצליה, הנדיב

מתחם פינוי בינוי הנדיב הרצליה

רמת גן, נגבה

מתחם פינוי בינוי נגבה רמת גן