קבוצת כנען. חוד החנית בהתחדשות עירונית.

התחדשות עירונית מאפשרת חידוש ושיקום המבנים (לרוב מיושמת בבנייה לגובה), שיפור תשתיות עירוניות, כבישים ומדרכות ואף תורמת להצערת האוכלוסייה במתחם המתחדש. היכולת להחיות את השכונות המזדקנות בעזרת הזרמת "דם צעיר", המבקש דיור איכותי במחיר שפוי ובסביבה מטופחת, היא הרווח האמיתי של התוכנית. בעזרתה, השכונות משתקמות וחוזרות להיות חלק מרקמה עירונית פעילה.

תוכנית תמ"א 38 נועדה לאפשר את חיזוקם של מבנים ישנים ורעועים אשר הוקמו לפני 1.1.1980, כהכנה להגנה מפני רעידות אדמה. במסלול תמ"א 38 מתבצע חיזוק הבניין והרחבת הדירותאו לחילופין הריסת הבניין הקיים ובניית בניין חדש ומודרני על הקרקע הקייימת.

למה כנען 38?

קבוצת כנען פועלת בתחום ההתחדשות העירונית, בדגש על פינוי בינוי, מתוך הכרה בהכרח ובצורך העז בשיקום ושיפור מבנים ושכונות, כפקטור ליצירת קהילה יוצרת ופעילה. עבורנו, שיקום ו"החייאת" שכונות היא שליחות עצומה ואנו מאמינים כי רק פתרונות מסוג זה, הם שיישאו אותנו לעבר מחר טוב יותר.

מתחת למטריה המקצועית של קבוצת כנען קמה לה כנען 38 המתמחה באיתור, תכנון,ייזום והוצאה אל הפועל של פרויקטים של תמא 38 על כל תיקוניה.

כמו כן תחום ההתחדשות העירונית והדיירים עצמם דורשים יחס אישי, יכולת לחשוב מחוץ לקופסא, יצירתיות ,נכונות לעבודה קשה בשעות לא שגרתיות וכסף רב וכל אלה ועוד מצויים בשפע בקבוצת כנען ובצוות העובדים ומנהלי החברה.